گالری تصاویر

جلسه روسای اتحادیه های تلفن همراه کشور با مسئولین همتا – مشهد

 

[foogallery id=”2752″]

جلسه هم اندیشی اعضای اتحادیه در سالن همایشهای اتاق اصناف مرکز استان گیلان

 

[foogallery id=”2754″]

 

کنگره تلفن همراه کشور -جزیره کیش-۱۳۹۷

کنگره تلفن همراه کشور با حضور تنی چند از اعضای اتحادیه و روسای اتحادیه تلفن همراه کشور در جزیره کیش برگزار گردید.

 

[foogallery id=”2755″]

 

حضور فرمانده معظم نیروی انتظامی استان گیلان در دفتر اتحادیه-آرشیو

برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور فرمانده محترم نیروی انتظامی استان گیلان ، سردار اسحاقی بهمراه ریاست محترم اداره اماکن ، ریاست محترم پلیس آگاهی و ریاست محترم پلیس امنیت استان گیلان در دفتر اتحادیه در راستای بررسی پدیده قاچاق کالا در حوزه تلفن همراه و سایر موارد مربوطه.

 

[foogallery id=”2756″]

 

دیدار با مدیر کل محترم سازمان تعزیرات حکومتی استان گیلان-آرشیو

در دیدار با مدیر کل محترم سازمان تعزیرات حکومتی استان گیلان و با حضور ریاست محترم اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و تنی چند از روسای اتحادیه های صنفی مسائل و معضلات صنفی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

[foogallery id=”2759″]

سمینارها (آرشیو)

 

[foogallery id=”2763″]

 

افتتاحیه برندشاپ هوآوی-فروشگاه جدی

برند شاپ هوآوی توسط همکار ارجمندمان جناب آقای حامدجدی و با حضور مدیر غرب کشور شرکت هوآوی جناب آقای سامان احمدزاده و همچنین حضور تنی چند از روسای اصناف و همکاران محترم در روز ۱۳۹۹/۴/۳۱ ساعت ۱۹ افتتاح گردید. برای دوست و همکار عزیزمان موفقیتهای روز افزون و رونق در کسب و کار همراه با سلامتی آرزو داریم.

 

[foogallery id=”2762″]

 

افتتاحیه فروشگاه پایا استور

در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ فروشگاه پایا استور توسط همکار جوان و خوش ذوقمان جناب آقای پایا پرمون در نبش خیابان ۱۷۹ گلسار افتتاح گردید.برای این همکار جوان و با استعداد آرزوی بهترینها و موفیقیتهای روزافزون داریم.ضمنا از زحمات همکار ارجمند و مدیریت محترم فروشگاههای زنجیره ای دکتر موبایل جناب آقای امیرفردکاظمی، که صمیمانه برای افتتاح این فروشگاه تلاش نموده اند آرزوی موفقیت و سلامت داریم.

 

[foogallery id=”2761″]

 

افتتاحیه فروشگاه آونگ پلاس

در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۲۱ شعبه دوم فروشگاه آونگ بنام آونگ پلاس ، با مدیریت دوست و همکار گرامیمان جناب آقای محمد روستا در خیابان لاکانی رشت با حضور جمعی ار همکاران ، افتتاح گردید.برای همکار عزیزمان جناب آقای محمد روستا توفیقات روزافزون و سلامتی و موفقیت از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

[foogallery id=”2760″]

 

 

دکمه بازگشت به بالا