اطلاعیه

نصب اتیکت قیمت

پیرو مصوبه کمسیون نظارت که توسط اتاق اصناف به این اتحادیه ابلاغ گردیده کلیه واحد های صنفی موظف به نصب اتکیت قیمت و یا تابلوی نرخنامه در محل واحد صنفی بوده ضمنا رعایت حاشیه سود ابلاغی(عمده فروشی ۳٪ و خرده فروشی ۷٪) از سوی کلیه واحد های صنفی الزامی میباشد. لذا شایسته است کلیه همکاران گرامی نسبت به رعایت موارد فوق اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. با سلام و خسته نباشید
    صنف خدمات جانبی یا همون تعمیرات موبایل در حدود بالای ۵ سال است که نرخ نامه ای ندارد ، با این وضعیت این مجموعه چه راه کاری در این خصوص دارن؟؟؟ با دین وصعیت تورم فکر نمیکنم درست باشه نرخ نامه چندیدن سال پیش نصب بشه و مشتری و تعمیرکار به جان هم بیوفتن

    1. با سلام
      همکار گرامی با توجه به اینکه صنف تلفن همراه در الویت سوم نرخگذاری طبقه بندی شده ، مجاز به ارائه نرخنامه جهت ارائه خدمات فنی نمیباشد که این مسئله به دفعات از طریق اتحادیه جهت تغییر در الویت بندی صنف تلفن همراه ، به اتاق اصناف اعلام شده و خوشبختانه در کمسیون مربوطه در اتاق اصناف مورد تایید قرار گرفته و در حال حاضر میبایست در کمسیون نظارت مطرح و چنانچه مورد موافقت کمسیون محترم نظارت در سازمان صنعت ،معدن و تجارت قرار بگیرد ،نرخنامه رسمی جهت بهره برداری اعضا ابلاغ میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا